Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd

  • Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki JHPD
Ilość pracowników 100~220
Coroczne wyprzedaże 7.6 Million -12.3 Million
Rok założenia 2005
pc Export 70% - 80%

Wprowadzenie

JHPDProducent form został założony w 2005 roku, znajduje się w parku przemysłowym Tianluohu, Guanguang Road, Guanlan Town, Shenzhen (w pobliżu wejścia do autostrady Meiguan, naprzeciwko Chang'an Peugeot), co jest bardzo wygodne w naszej fabryce.

 

Od momentu powstania firmy, o doskonałej jakości, dobrej reputacji korporacyjnej i pionierskim duchu przedsiębiorczości, opartej na czołówce branży.I stworzył dobrą podstawę społeczną, służąc większości globalnych klientów.

 

Pod przewodnictwemDyrektor Generalny – Tony Wangi wspólnym wysiłkiem wszystkich pracowników,JHPDwzrosła z początkowej produkcji form do 6 maszyn do odlewania ciśnieniowego (maksymalnie 800T), plus 20 centrów obróbczych CNC i 10 tajwańskich tokarek CNC, jesteśmy w stanie od rozwoju formy do produkcji gotowych produktów, posiadamy obszar produkcyjny 3500 metrów kwadratowych, 220 pracowników, aby być producentem profesjonalnego i kompleksowego przetwarzania.

 

JHPDwdraża: zorientowane na klienta, zorientowane na jakość;ustanowienie Długoterminowych Stabilnych Partnerów jako Polityka Jakości.JHPD's produkty obejmująLED, części samochodowe, kamery bezpieczeństwa CCTV, szeroka gama mebli, akcesoria elektroniczne, komory komunikacyjne i tak dalej.Dostawa na czas;Zapewnienie jakości;Szybka obsługa i przemyślane sąJHPDpodstawowe wartości biznesowe firmy.

 

JHPDobsługujących cenionych klientów, w tym 70% z zagranicy i 30% z lokalnego kraju.Wykorzystujemy zaawansowany sprzęt badawczy i doświadczony personel naukowo-badawczy, aby ściśle monitorować proces produkcji form i produkcji masowej.Wszystkie Formy produkowane przez KA HENG osiągnęły Międzynarodowy Standard.JHPDzapewnić klientom satysfakcjonujące produkty wśród uczciwych, pasyjnych, ostrożnych, przemyślanych usług posprzedażowych, aby uzyskać lepszą reputację od naszych globalnych klientów.

 

JHPDprzeszedł IATF 16949 w 2018 roku. Zapewnianie bardziej niezawodnych i profesjonalnych usług technicznych dla branży motoryzacyjnej.

 

Patrząc w przyszłość,JHPDobsługując bardziej pionierskie i innowacyjne, doskonałość, zarządzanie integralnością, model zarządzania jakością usług, jest to najlepszy sposób, aby zrobić więcej doskonałych form i produktów, aby zdobyć zaufanie i wsparcie klientów z całego świata.

 

JHPDjest gotów iść ramię w ramię z przemysłem, aby stworzyć wspaniałą współpracę dla obustronnej, zyskownej przyszłości.

 

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 0

 

Historia

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 0

16+ lat stałego rozwoju jest głównym powodem naszego postępu, Advocate zorientowany na ludzi sprawia, że ​​ludzie zatrzymują się i patrzą.JHPD jest na każdym kroku.

 

 

2005 - Założona w Shenzhen w prowincji Guangdong w Chinach zapewnia odlewanie ciśnieniowe, usługi formowania.

Założona działalność z "firmą LIGO" oraz rozwój i projektowanie "Sprzęt do ćwiczeń aerobowych" sprzedaje na rynek amerykański, marka: KEISER' USA--pierwszy klient

 

2006-- Współpracował z lokalną dużą firmą handlową, która produkuje części samochodowe, szczególnie do samochodów LED, marka: Truck-Lite

 

2008-- Stał się dostawcą EDAN części sprzętu medycznego na rynek chiński.

 

2009-- Certyfikat ISO9001-2008

- Założona działalność z ARRK China i dostarczanie formowania i odlewania dla przemysłu, części samochodowych, sprzętu komunikacyjnego, przemysłu lotniczego, urządzeń medycznych.

- Klienci końcowi tacy jak: Valeo Europe, Honda, Ford, Delphi itp.

 

2010-- Założenie działalności z 3D Systems America, a następnie wzrost na rynku włoskim, brytyjskim i brazylijskim.

 

2015-- Założenie Centrum Obrabiarek CNC zakupiło 15 zestawów "Brother and Frank CNC Machine" z Japonii.

 

2017 - Zmieniono wszystkie maszyny do odlewania ciśnieniowego na automatyczną maszynę do odlewania ciśnieniowego i zwiększono wydajność produkcyjną, Zapewnij stabilną jakość do masowej produkcji.

 

2018-- Po wszystkich wysiłkach zespołu i dwóch latach przygotowań, w końcu nasza fabryka została certyfikowana przez IATF 16949.

 

2019-- Opracuj i zaprojektuj akcesoria do drukarek 3D zgodnie z wymaganiami klienta.

 

2020-- Koncentracja na produktach medycznych, aby skonfrontować się z Covid19 .

 

2021 - Załóż spółkę zależną "Shenzhen Johnhalm PDTec., Ltd" i eksportuj formę i części bezpośrednio na rynek zamorski.

Usługa

Nasze możliwości obejmują zakres od prototypów kęsów obrabianych CNC do pełnej produkcji, w tym: powlekanie, malowanie, malowanie proszkowe, sitodruk, montaż mechaniczny, w tym Helicoils, wkładki Pem i niestandardowe wkładki ze stali nierdzewnej.Zatrudniamy najnowocześniejsze odlewanie ciśnieniowe, sprzęt CNC i walidujemy nasz proces;z niezrównanym sprzętem QA i technikami kontroli.

Z naszym
A
samochód Jakość MaCertyfikacja nagement Standards (IATS) 16949 w połączeniu z doskonałą obsługą, niezawodnością i terminową dostawą pozwala ADC codziennie spełniać i przekraczać potrzeby naszych klientów.

Dopiero gdy nasi klienci osiągną swoje cele, my osiągnęliśmy nasze cele.Całkowita satysfakcja klienta!Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w zaprojektowaniu kolejnego produktu aluminiowego.Czekamy na kontakt z Państwem i zaoferowanie naszego unikalnego rozwiązania do następnego programu.

 

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 0

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 1

Nasz zespół

Nie jesteśmy typowym chińskim producentem aluminium i plastiku.Nasz wysoce oddany personel sprzedaży nigdy nie unikał robienia dodatkowych kroków w celu spełnienia i przekroczenia oczekiwań klienta.Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, bez względu na wielkość ich firmy czy branży.

 

Nasz zespół ekspertów będzie w stanie pomóc Ci w projektowaniu, aby zoptymalizować Twoje części do procesu formowania i odlewania ciśnieniowego, aby osiągnąć wyższą wydajność i lepszą produktywność.

 

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 0

 

Cotygodniowe szkolenie z kontroli jakości i bezpieczeństwa produkcji dla całego zespołu.

 

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 1

 

Na początku każdego miesiąca ustalimy własne cele i z góry ustalimy nagrody.Jeśli jakaś grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy.Kolorowe zajęcia na świeżym powietrzu.Ciesz się życiem.

 

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 2

 

Chiny Shenzhen Johnhalm PDTec.,Ltd profil firmy 3

 

 

Zostaw wiadomość